Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Квітня 2024

Як побудувати сильний учительський бренд: молодих учителів запрошують на онлайн-зустріч із півфіналісткою премії Global Teacher Prize

Студентів 3–4 курсів педагогічних спеціальностей і вчителів, які працюють у школі перший рік, запрошують на онлайн-зустрічі з досвідченими педагогами-практиками з усієї України. Заходи відбуваються в межах проєкту безплатної менторської підтримки молодих фахівців “MentorMe”.

Цього тижня на освітян і освітянок чекає онлайн-сесія “Шлях до успіху: як побудувати сильний учительський бренд” з учителькою української мови й літератури, півфіналісткою Світової премії Global teacher prize – 2023 та фіналісткою премії Global teacher prize Ukraine – 2019 Людмилою Таболіною.

Про це редакції “НУШ” повідомили автори ініціативи – ГО “Освіта 360”.

Долучитися до програми й узяти участь в онлайн-зустрічі майбутні педагоги й молоді вчителі можуть, заповнивши google-форму за посиланням.

Під час сесії, яка відбудеться 2 травня о 17:00, Людмила Таболіна розповість:

  • про концепцію особистого брендингу та його значення в сучасному освітньому середовищі;
  • про кейси успішних педагогічних брендів;
  • як розробити особистий план розвитку власного учительського бренду;
  • як збільшити свій вплив в освітньому середовищі та стати успішними й впевненими у своїй професійній діяльності.

У межах проєкту “MentorMe” вже відбулися менторські зустрічі з:

  • переможцем Global Teacher Prize Ukraine Артуром Пройдаковим і півфіналістом премії Владиславом Штегельським;
  • переможницею конкурсу “Учитель року – 2021” і наймолодшою Заслуженою вчителькою України Катериною Молодик;
  • методисткою, учителькою української мови й літератури та фіналісткою премії Global Teacher Prize Ukraine – 2021 Лідією Поворознюк.

Під час сесій учасники й запрошені експерти обговорили кроки, які важливо зробити вчителям-початківцям у перший місяць роботи, дієві методики конструювання компетентнісно орієнтованого уроку й засади ефективного класрум-менеджменту.

У травні заплановані ще 2 онлайн-зустрічі, під час яких фахівці ділитимуться робочими кейсами та рішеннями для уроків у школі, а також надаватимуть необхідну підтримку на перших професійних кроках молодим колегам:

  • 2 травня – “Шлях до успіху: як побудувати сильний учительський бренд” (Людмила Таболіна);
  • 10 травня – “Професійний стандарт як механізм підтримки вчителя” (Людмила Макодзей).

У травні на учасників і учасниць проєкту чекають не лише вебінари з досвідченими колегами. Освітяни й освітянки також зможуть попрацювати в групах під наставництвом найкращих учителів України.

Організатори також запрошують доєднатися до програми “MentorMe” вчителів-практиків, які готові поділитися власним досвідом із молодими фахівцями. Стати наставником / наставницею можна, заповнивши google-форму за лінком.

Читайте також: “Українських вчителів запрошують на зустрічі з психологинями Світланою Ройз і Тетяною Ширяєвою для пропрацювання складних випадків у роботі”.

Титульне фото й фото в тексті: ГО “Освіта 360”


Обговорення