Теми статті: батькам, вчителям, директорам, освітнім управлінцям, тести, учням
11 Червня 2021
7 267
0
Яку дурницю писали в підручниках з історії України? Що встановили в тернопільській школі, щоби перевіряти настрій учнів? Посилання на що знайшли в підручнику з української мови?
Пропонуємо вам трохи посміятися (і не дуже), згадати наші новини і “стряхнути” цей навчальний рік із себе, як краплини води.
У підручнику з хімії для 9 класу авторства Савчина М.М. є поради лікувати онкологію содою та робити спиртові компреси від застуди. Не робіть так!
У Міністерстві освіти та науки заявили, що немає підстав для скасування грифу “рекомендовано Міністерством” у підручнику з хімії для 9 класу, у якому йдеться про лікування раку содою. Ця порада, мовляв, розвиває критичне мислення в учнів.
Очільник МОН Сергій Шкарлет запропонував, щоби замість тесту ЗНО абітурієнти, які планують вступати на контракт, складати “умовно тест на IQ”.
У підручниках з історії України для 8 класу йдеться про те, що Росія заснувала Одесу, Дніпро, Сімферополь та Севастополь. Сподіваємося, учні критично оцінили цю інформацію.
Видавництво “Грамота” підготувало наліпки для умовних позначень, аби заклеїти помилки в підручниках з історії України для учнів 9-х та 10-х класів, де виявили мапу України без півострова Крим.
У НВК “Школа-Ліцей №6” у Тернополі при вході встановили “рамки настрою” – учні можуть пройти під веселим чи сумним смайликом, зазначаючи, який у них настрій. У додатку на телефоні директор отримує статистику-діаграму, скільки дітей мають позитивний, а скільки – негативний настрій.
Директорці призначили штраф – 1360 гривень. Вона заявила, що подаватиме апеляцію.
У підручнику для 10 класу з української мови авторства Олександра Авраменка містилося посилання на порносайт. Лінк є на сторінці 189 у статті про шкільний дрескод.
В Україні проводять конкурс “Найкраща туалетна кімната BEST WС-2021” серед закладів державної і комунальної форми власності. Ви вже подали заявку?
Посилання на використані матеріали (але переходьте туди після того, як пройдете тест, бо інакше – це наче списувати ;-)):
Марія Марковська, “Нова українська школа”
Фото: автор – racorn, Depositphotos
Обговорення