Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

21 Липня 2022

Більше чверті закладів освіти Львівщини готові до очного навчання – ОВА

26% закладів освіти у Львівській області готові до очного початку нового навчального року.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький під час селекторної наради під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Він зазначив, що це означає, що для 37% учасників освітнього процесу є умови для навчання в офлайн-форматі.

“Розпочати навчання в офлайн-форматі зможуть лише ті школи, де це можливо, з огляду на воєнну ситуацію. Якщо така можливість є, у закладах освіти або поблизу має бути укриття. Також у школах не можуть проживати ВПО. Отже, пошук місць для тривалого проживання вимушених переселенців – серед ключових пріоритетів зараз”, – зазначив начальник Львівської ОВА.

Нагадаємо, Харків почне навчальний рік дистанційно. У КиєвіЖитомиріХмельницькійІвано-ФранківськійТернопільській і Черкаській областях готують укриття, проте деякі школи почнуть навчання онлайн.

Також в ДСНС повідомили, що станом на 5 липня в держави було розуміння, де під час повітряних тривог укриватимуться приблизно 30% дітей і працівників шкіл.

Також лише 11% закладів освіти мають власні захисні споруди цивільного захисту, тому основна частина учасників освітнього процесу ховатимуться в найпростіших укриттях. До початку офлайн-навчання готові лише 23% освітніх закладів.

Раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявляв, що рішення про очне чи дистанційне навчання в школах залежатиме від місцевої влади.

Також він сказав, що якщо в укриттях бракуватиме місця, школярі можуть навчатися в кілька змін.

Освітній омбудсмен повідомив, що навіть у разі очного навчання керівник школи може дозволити вчителям працювати з-за кордону.

Читайте також про те, як львівська школа готує укриття.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – svershinsky, Depositphotos


Обговорення