Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

28 Березня 2022

ЕдКемп проводить заняття для вчительства, учнівства і батьківства – розклад

ЕдКемп Україна опублікував розклад занять на 28 березня – 3 квітня.

Ресурсні зустрічі для вчительства

Напрям 1. “Ресурсність і підтримка”

Де: ютуб-канал ЕдКемпу

Коли: Щодня (включно з вихідними) з 8:30 до 8:50 та з 21:00 до 21:20.

“Це – Ваша психологічна підтримка в умовах воєнного стану. Вона покликана зберегти психічне здоров’я освітян та відновити ресурсність психіки, сформувати її адаптаційні механізми, та дозволити опанувати техніки самопідтримки та підтримки учнівства”, – зазначають в організації.

Напрям 2. “Інклюзія не ілюзія” (також може бути цікавим для батьківства)

Де: ютуб-канал ЕдКемпу

Коли: Щовівторка й щоп’ятниці з 20:00 до 20:45

“Це – професійна підтримка вчительства й батьківства України щодо адаптації дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану. Тут ми хочемо надати й розвинути Ваші знання щодо особливостей організації освітнього процесу та життєдіяльності дітей, надати практичні рекомендації щодо алгоритмів дій у критичних ситуаціях”, – пояснюють в ЕдКемпі.

Заняття для учнівства

Мала EdCamp-академія

Це пізнавально-розвивальні заняття для дітей різного віку, зокрема тих, які виїхали за кордон. У розкладі зазначені всі активності та вік, на який вони розраховані. Якщо вік не вказаний — отже, запрошуються всі охочі.

Де: ютуб-канал ЕдКемпу

Коли: щодня (включно з вихідними) з 9:30 до 19:30.

 • “Українська для всіх” – діти закріплять та поглиблять знання з української мови, розвинуть навички розв’язання тестових завдань з української мови, надолужимо навчальну програму з предмета.
 • “ПізнавайКа” для учнів 1–4 класів – мультипредметні заняття.
 • “Цікава математика” для 1–4 класів – заняття з арифметики та логіки в ігровій формі, побудовані на практико-орієнтованих завданнях, пов’язані з програмним матеріалом.
 • “Надолужимо математику” – заняття з окремих тем математики, які будуть цікаві учнівству різних вікових груп, аби надолужити програмний матеріал та удосконалити математичні навички.
 • “Уроки громадянина” – розвивальні заняття для молодших та старших школярів із доброчесності, формування людських цінностей і громадянської позиції.
 • “Час коду” — для учнівства 1–4 та 5–9 класів із логіки, алгоритмізації та програмування.
 • “Хімія речей: дослідження доказів” – майже детективні історії для учнівства 5–9 класів, пов’язані з хімією навколо нас.
 • “Фізика і лірика” для учнів 5–9 класів – заняття, які закохають із першого погляду у фізику не як науку, а як природу існування всього у світі.
 • “Арт” – простір дитячої творчості та креативності, який є терапією для душі та розуму, організований фаховими арттерапевтками та практичними психологинями.
 • “Science4us” для учнівства 3–5 класів – STEM-уроки для майбутніх науковців і науковиць, дослідників і дослідниць, винахідників і винахідниць.
 • “Англійська мова” для 1–2, 3–4 та 5–6 класів.
 •  Щоденні ранкова й обідня руханки.

Для батьківства

Телеграм-канал “Дорослі в ресурсі заради дітей”

У цьому каналі надають практичні поради та інструменти, які допоможуть не “загубити” дітей під час війни, налагодити комунікацію, відволіктися від тривожних подій та зблизити батьків і дітей.

Повний розклад занять для всіх учасницьких груп доступний за покликанням.

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з’являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

Окрім того, організація запустила щотижневі онлайн-практикуми зі сімейною та дитячою психологинею Світланою Ройз.

Також сайт “Нова українська школа” збирає фотогалерею домашніх улюбленців, які підтримують дітей та дорослих у ці важкі часи. Перша добірка історій тут.

Також сайт НУШ збирає запитання до психологині Світлани Ройз: відповімо під час трансляцій.

Також дивіться:

Фото: автор – CroMary, Depositphotos


Обговорення