15 349
0
ЕдКемп Україна опублікував розклад занять на 28 березня – 3 квітня.
Ресурсні зустрічі для вчительства
Напрям 1. “Ресурсність і підтримка”
Коли: Щодня (включно з вихідними) з 8:30 до 8:50 та з 21:00 до 21:20.
“Це – Ваша психологічна підтримка в умовах воєнного стану. Вона покликана зберегти психічне здоров’я освітян та відновити ресурсність психіки, сформувати її адаптаційні механізми, та дозволити опанувати техніки самопідтримки та підтримки учнівства”, – зазначають в організації.
Напрям 2. “Інклюзія не ілюзія” (також може бути цікавим для батьківства)
Коли: Щовівторка й щоп’ятниці з 20:00 до 20:45
“Це – професійна підтримка вчительства й батьківства України щодо адаптації дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану. Тут ми хочемо надати й розвинути Ваші знання щодо особливостей організації освітнього процесу та життєдіяльності дітей, надати практичні рекомендації щодо алгоритмів дій у критичних ситуаціях”, – пояснюють в ЕдКемпі.
Заняття для учнівства
Мала EdCamp-академія
Це пізнавально-розвивальні заняття для дітей різного віку, зокрема тих, які виїхали за кордон. У розкладі зазначені всі активності та вік, на який вони розраховані. Якщо вік не вказаний — отже, запрошуються всі охочі.
Коли: щодня (включно з вихідними) з 9:30 до 19:30.
Для батьківства
Телеграм-канал “Дорослі в ресурсі заради дітей”
У цьому каналі надають практичні поради та інструменти, які допоможуть не “загубити” дітей під час війни, налагодити комунікацію, відволіктися від тривожних подій та зблизити батьків і дітей.
Повний розклад занять для всіх учасницьких груп доступний за покликанням.
Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта” запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з’являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.
Окрім того, організація запустила щотижневі онлайн-практикуми зі сімейною та дитячою психологинею Світланою Ройз.
Також сайт “Нова українська школа” збирає фотогалерею домашніх улюбленців, які підтримують дітей та дорослих у ці важкі часи. Перша добірка історій тут.
Також сайт НУШ збирає запитання до психологині Світлани Ройз: відповімо під час трансляцій.
Також дивіться:
Фото: автор – CroMary, Depositphotos
Обговорення