Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

25 Липня 2022

Понад половина закладів освіти на Одещині мають укриття

55% закладів освіти Одещини мають укриття на випадок повітряних тривог під час очного навчання.

Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти у Верховній Раді України Юлія Гришина.

Зокрема, з 1 776 закладів освіти Одеської області 697 мають укриття, а 199 – укриття поряд.

З 737 шкіл 583 мають укриття, які нині приводять у належний стан. Також зі 879 садочків 40% мають укриття й готуються до нового навчального року.

За словами Гришиної, здебільшого заклади освіти готуються до змішаного навчання.

Нагадаємо, Харків почне навчальний рік дистанційно.

У КиєвіЖитомиріХмельницькійЛьвівськійІвано-ФранківськійТернопільській і Черкаській областях готують укриття, проте деякі школи почнуть навчання онлайн.

Також в ДСНС повідомили, що станом на 5 липня в держави було розуміння, де під час повітряних тривог укриватимуться приблизно 30% дітей і працівників шкіл.

Також лише 11% закладів освіти мають власні захисні споруди цивільного захисту, тому основна частина учасників освітнього процесу ховатимуться в найпростіших укриттях. До початку офлайн-навчання готові лише 23% освітніх закладів.

Раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявляв, що рішення про очне чи дистанційне навчання в школах залежатиме від місцевої влади.

Також він сказав, що якщо в укриттях бракуватиме місця, школярі можуть навчатися в кілька змін. Окрім того, за його словами, для учнів, батьки яких не пускатимуть їх у школу, будуть створювати окремі дистанційні класи.

Освітній омбудсмен повідомив, що навіть у разі очного навчання керівник школи може дозволити вчителям працювати з-за кордону.

Читайте також про те, як львівська школа готує укриття.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – Syda_Productions, Depositphotos


Обговорення