Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

28 Липня 2022

Буковина готується до очного навчання – статистика щодо укриттів

З 540 перевірених шкіл і садків у Чернівецькій області 443 мають готові або такі, що потребують доопрацювання, укриття.

Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, передає МОН.

Більшість із цих закладів освіти розташовані в Чернівецькому районі. 97 закладів не мають укриттів.

Нагадаємо, Харків почне навчальний рік дистанційно.

У КиєвіЖитомиріХмельницькійЛьвівськійІвано-ФранківськійТернопільській, Черкаській і Одеській областях готують укриття, проте деякі школи почнуть навчання онлайн.

Також у ДСНС повідомили, що станом на 5 липня в держави було розуміння, де під час повітряних тривог укриватимуться приблизно 30% дітей і працівників шкіл.

Окрім того, лише 11% закладів освіти мають власні захисні споруди цивільного захисту, тому основна частина учасників освітнього процесу ховатимуться в найпростіших укриттях. До початку офлайн-навчання готові лише 23% освітніх закладів.

Раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявляв, що рішення про очне чи дистанційне навчання в школах залежатиме від місцевої влади.

Також він сказав, що якщо в укриттях бракуватиме місця, школярі можуть навчатися в кілька змін. Окрім того, за його словами, для учнів, батьки яких не пускатимуть їх у школу, будуть створювати окремі дистанційні класи.

Освітній омбудсмен повідомив, що навіть у разі очного навчання керівник школи може дозволити вчителям працювати з-за кордону.

Читайте також про те, як львівська школа готує укриття.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – eremey90, Depositphotos


Обговорення