Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

28 Березня 2022

МАН запустила науково-освітню платформу

Мала академія наук запустила науково-освітню платформу.

Платформа доступна за цим посиланням, повідомляє МАН на своїй фб-сторінці.

“Проєкт, який розповідає про науку просто, діджитально й інтерактивно. Школярам ресурс допоможе прокачати знання, освітянам – урізноманітнити уроки чи домашні завдання, усім охочим – дізнатися нове й цікаве”, – зазначають в академії.

Продукти платформи охоплюють різні напрями: комп’ютерні й технічні науки, мовознавство, математика, історія, філософія, фольклористика, економіка, екологія та інші. Сайт містить науково-популярне видання “МАНомедіа” й відео. Також в розробленні подкасти, онлайн-курси й видавництво.

За цим посиланням можна проглянути інструкцію, як користуватися платформою.

Також Мала академія наук оновила сайт. На ньому можна дізнатися про можливості для освітян і школярів: наукові секції у вашому регіоні, змагання й події з різних предметів, міжнародні заходи, офлайн-простори МАН, проєкти, до яких можна долучитися онлайн чи офлайн.

Поки сайт і платформа працюють у тестовому режимі, тож МАН просить користувачів надсилати фідбек [email protected].

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з’являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

Окрім того, організація запустила щотижневі онлайн-практикуми зі сімейною та дитячою психологинею Світланою Ройз.

Також сайт “Нова українська школа” збирає фотогалерею домашніх улюбленців, які підтримують дітей та дорослих у ці важкі часи. Перша добірка історій тут.

Також ми сайт НУШ збирає запитання до психологині Світлани Ройз: відповімо під час трансляцій.

Також дивіться:

Фото: автор – CroMary, Depositphotos


Обговорення