Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

4 Серпня 2022

Миколаїв готується до дистанційного навчання

Миколаївські школи з 1 вересня навчатимуться дистанційно.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі телевізійного марафону “Єдині новини #UAразом”, передає Суспільне.

Він зазначив, що йдеться про понад 43 тисячі дітей, які цьогоріч навчатимуться в школах Миколаєва.

“Станом на 4 серпня в місті залишилися менш як 10 тисяч дітей, за підрахунками управління освіти. Для дітей, які перебувають за кордоном, ми організовуємо навчання онлайн. За інформацією керівників шкіл, понад 43 тисячі дітей планують навчатися в наших школах дистанційно”, – сказав Олександр Сєнкевич.

Також він повідомив, що станом на 4 серпня в Миколаєві пошкоджені 49 об’єктів освіти. Їх потрібно зносити та будувати нові. Серед іншого чотири школи повністю зруйновані, там обвалені частини будівель.

Нагадаємо, Харків почне навчальний рік дистанційно.

У КиєвіЖитомиріХмельницькійЛьвівськійІвано-ФранківськійТернопільськійЧеркаськійОдеській і Чернівецькій областях готують укриття, проте деякі школи почнуть навчання онлайн.

Також міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що станом на 1 серпня до офлайн-навчання підготовлені 30% шкіл.

Окрім того, лише 11% закладів освіти мають власні захисні споруди цивільного захисту, тому основна частина учасників освітнього процесу ховатимуться в найпростіших укриттях.

Раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявляв, що рішення про очне чи дистанційне навчання в школах залежатиме від місцевої влади.

Також він сказав, що якщо в укриттях бракуватиме місця, школярі можуть навчатися в кілька змін. Окрім того, за його словами, для учнів, батьки яких не пускатимуть їх у школу, будуть створювати окремі дистанційні класи.

Також МОН збирає заявки на забезпечення шкіл роутерами та іншою технікою для проведення інтернету в укриттях.

Освітній омбудсмен повідомив, що навіть у разі очного навчання керівник школи може дозволити вчителям працювати з-за кордону.

Читайте також про те, як львівська школа готує укриття і 11 правил від ДСНС, як діяти вчителям під час уроку, якщо оголошують повітряну тривогу

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – Єлизавета Кротик, Суспільне Миколаїв


Обговорення