Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

17 Серпня 2022

Рятувальника закріпили за кожною школою

Міністерство внутрішніх справ закріпило рятувальника за кожним освітнім закладом.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, передає пресслужба міністерства.

“Ми закріпили за абсолютно кожним навчальним закладом в регіонах рятувальника – це конкретний працівник, який також відповідатиме за те, чи готовий заклад до нового навчального року.

На сьогодні, за нашими даними, укриттями забезпечено близько 41% закладів освіти усіх рівнів”, – зазначив Монастирський.

Окрім того, МВС надало відповідні рекомендації для закладів освіти та контролює їхнє виконання.

“Перевірка здійснювалася комісійно не лише працівниками ДСНС, а й іншими силами безпеки. Уже перевірено 80% закладів освіти й невдовзі, можна буде точно сказати скільки шкіл зможуть почати навчання”, – розповів міністр.

Нагадаємо, орієнтовно 40% закладів освіти готові до навчального року.

У Запорізькій області школи навчатимуться дистанційно. Харків та Миколаїв також почнуть навчальний рік дистанційно.

У КиєвіЖитомиріЛуцькуХмельницькійЛьвівськійІвано-ФранківськійТернопільськійЧеркаськійОдеськійЧернівецькійКіровоградській, Чернігівській і Полтавській областях готують укриття, проте деякі школи почнуть навчання онлайн. У закарпатських закладах освіти хочуть використовувати сталеві укриття.

Також міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що станом на 1 серпня до офлайн-навчання підготовлені 30% шкіл.

Окрім того, лише 11% закладів освіти мають власні захисні споруди цивільного захисту, тому основна частина учасників освітнього процесу ховатимуться в найпростіших укриттях.

Раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявляв, що рішення про очне чи дистанційне навчання в школах залежатиме від місцевої влади.

Також він сказав, що якщо в укриттях бракуватиме місця, школярі можуть навчатися в кілька змін. Окрім того, за його словами, для учнів, батьки яких не пускатимуть їх у школу, будуть створювати окремі дистанційні класи.

Також МОН збирає заявки на забезпечення шкіл роутерами та іншою технікою для проведення інтернету в укриттях.

Освітній омбудсмен повідомив, що навіть у разі очного навчання керівник школи може дозволити вчителям працювати з-за кордону.

Читайте також:

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: сайт ДСНС


Обговорення